facebook
O firmie Kontakt

REALIZACJE

PROMOCJE

PROMOCJA
PROMOCJA

Nagrobek.Granit Jet black i Himalaja grubość tablic 15 cm.

 

O firmie - Nagrobki Warszawa, Wołomin,Kobyłka,Zielonka,Pruszków,Klembów,Ząbki,Wólka węglowa,Stanisławów

 

Zakład Kamieniarski Robert Gołębiewski – Wołomin, Warszawa i okolice

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą liczne prace z zakresu kamieniarstwa. Na rynku istniejemy już od 1989 roku, codziennie dokładając wszelkich starań na miano liderów w branży w Warszawie oraz przyległych miejscowości. Specjalizujemy się w produkcji ekskluzywnych nagrobków, parapetów granitowych i nie tylko, a także schodów granitowych czy blatów kuchennych.

Najwyższa jakość z zachowaniem atrakcyjnej ceny – sprawdź ofertę Zakładu Kamieniarskiego Robert Gołębiewski

Zapewnienie solidnego wykonania jednocześnie z zachowaniem wyważonej, ostatecznej kwoty zapłaconej za usługę, należy do naszych priorytetów. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego Klienta, chętnie wdrażając indywidualne projekty, poszczególne pomysły. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu połączonemu z fachową kadrą pracowników, a także nowoczesnym parkiem maszynowym radzimy sobie nawet z najbardziej wymagającymi pracami. Potwierdzeniem tego faktu jest coraz większa grupa usatysfakcjonowanych Klientów, w tym lojalnych Partnerów biznesowych. Inspiracji w projektach cmentarnych pomników szukamy zarówno wśród klasycznych wzorów, jak i nowoczesnych nagrobków. W przypadku stawiania nagrobków oraz przygotowania projektu rodzinnego grobowca należy pamiętać, aby kierować się nie tylko wyglądem, ale również solidnością wykorzystywanych materiałów, technik montażu i przygotowywania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kamieniarstwa doskonale wiemy, w jaki sposób wykonać wszelkie prace, aby efekt był zarówno zadowalający, jak i trwały. Podobnie w przypadku blatów granitowych lub produktach z wykorzystaniem konglomeratu kwarcowego bądź marmurowego – jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami.

W Warszawie i okolicach dojazd do Klienta oraz przeprowadzenie konsultacji jest całkowicie darmowe.

ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE PRODUKCJI:

 • nagrobków granitowych,
 • blatów kuchennych (np. granitowych),
 • kominków,
 • stolików,
 • parapetów,
 • schodów.
 • Ponadto zapewniamy murowanie grobowców. Wykorzystujemy takie materiały jak:

  • GRANIT – jeden z najpopularniejszych budulców wykorzystywanych w przypadku budowy pomników, jednakże często spotyka się go w funkcji dekoracyjnej wewnątrz mieszkań,
  • MARMUR – wytworny kamień zapewniający elegancki i reprezentacyjny wygląd,
  • KONGLOMERAT KWARCOWY I KONGLOMERAT MARMUROWY – wykorzystywane w przygotowywaniu blatów kuchennych i wyposażeniu łazienki, gwarancja ciekawych kolorów i solidności.
Nagrobki,pomniki realizacje
Blaty kuchenne i łazienkowe,parapety,schody

Nagrobki wystawa

Kamieniarstwo artystyczne

ZAKŁAD KAMIENIARSKI ROBERT GOŁĘBIEWSKI, KAMIENIARSTWO GOŁĘBIEWSKI
LIPINKI UL.KLONOWA 30, tel. kom: (0) 501-120-676 Numer GG 46748687,
e-mail: nagrobki|nagrobki-golebiewski.pl| |nagrobki|nagrobki-golebiewski.pl
© 2009-2019 Zakład kamieniarski ROBERT GOŁĘBIEWSKI,KAMIENIARSTWO GOŁĘBIEWSKI
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zakład kamieniarski Nagrobki,pomniki znajdują się na cmentarzach w:Warszawa,Wołomin,Pruszków,Antoninów,Warszawa Wólka węglowa,Warszawa Bródno,warszawa Powązki,Pyry,Powsin,Góra kalwaria,Falenica,Warszawa Ursus,Warszawa Wola,Raszyn,Tarchomin,Piaseczno,Tłuszcz,Warszawa Rembertów,Warszawa Wawer,Sulejówek, Ząbki,Modlin,Korytnica,Zielonka,Borzymy,Jabłonna,Pustelnik,Stanisławów,Legionowo,Jadów,Marysin Wawerski,Postoliska,Lipka,Radzymin,Marki,Wieliszew,Kobyłka,Drewnica,Grębków,Wolica, Nagrobki Łomianki,Nieporęt,Niegów,Wólka Węglowa,Nowy Dwór Mazowiecki,Rakowiec,Kiełpin,Cegłów,Brwinów,Helenów,Palmiry,Siedlce, Żeliszew Podkościelny,Kałuszyn,Wolica,Poświętne,Kołbiel,Latowicz,Stoczek Łukowski ‎,Borowie,Nasielsk,Gołąbki,Wola Rasztowska,Mińsk Mazowiecki,Wyszków,Siennica,Podkowa Leśna,Ożarów Mazowiecki,Jasienica,Michałowice,Rokitno,Dobre,Zagościniec,Stara Wieś,Długosiodło,Pniewnik,Stary Służew,Długa Kościelna,Józefów,Radość,Warszawa Wólka Węglowa,Dębe Wielkie,Konstancin-Jeziorna,Żbików,Parysów.W naszej ofercie posiadamy Tanie Nagrobki granitowe ,jak i ekskluzywne Nagrobki.Nasze zlecenia na terenie Warszawy to między innymi:Cmentarz Północny Cmentarz Południowy,Cmentarz Bródnowski,Cmentarz Cywilny Powązki,Cmentarz Wojskowy Powązki. Sprzedaż Ratalna.

Projekt & cms: www.zstudio.pl
www.nagrobki-golebiewski.pl - blaty granitowe Warszawa, Nagrobki granitowe Warszawa, parapety marmurowe Warszawa, pomniki Warszawa, nagrobki Warszawa Bródno, schody granitowe Warszawa, zakład kamieniarski Warszawa i nagrobki mazowieckie