Usługi kamieniarskie i nagrobki

Zakład Kamieniarski Robert Gołębiewski to polska firma z siedzibą w Warszawie-Wołomin, która działa nieprzerwanie od 1989 roku. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres prac w dziedzinie kamieniarstwa nagrobnego, jak i kamieniarstwa budowlanego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze codziennie możemy starać się o miano lidera w branży na terenie Warszawy, Zielonki, Kobyłki, Wołomina i okolic.

Elementy budowlane i nagrobki Zielonka

Specjalizujemy się w produkcji nagrobków oraz elementów budowlanych takich jak parapety granitowe, kominki, schody czy blaty kuchenne. Wykorzystujemy przy tym materiały najwyższej jakości m.in. granit, marmur czy konglomerat kwarcowy. Jesteśmy również otwarci na indywidualne pomysły naszych klientów – chętnie je konsultujemy i podejmujemy się ich realizacji. Zwracamy szczególną uwagę na sposób obróbki materiału, z którego powstają elementy budowlane i nagrobki. Kobyłka podobnie jak Zielonka jest miejscem realizacji naszych usług kamierniarskich.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAGROBKI

Wykonujemy nagrobki ze wszystkich dostępnych granitów na świecie. Przyjmujemy każde zlecenie, również Państwa indywidualne projekty.

BLATY KUCHENNE

Blat z granitu, marmuru, czy konglomeratu to doskonały i elegancki element kuchni. Powierzając nam wykonanie blatu z kamienia, sprawimy, że Twoja kuchnia zachwyci wszystkich gości.

SCHODY

Dzięki dużemu doświadczeniu możemy wyprodukować dla Państwa schody o różnych kształtach i kombinacjach kolorystycznych.

KOMINKI

Kominki granitowe, marmurowe czy też z trawertynu to polecane rozwiązanie ze względu na swą twardość i łatwość utrzymania czystości. Sprawdzają się przez wiele lat i są praktyczne w użytkowaniu.

PARAPETY

Parapet z kamienia naturalnego nada niepowtarzalny wygląd pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdą Państwo parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne.

nagrobki kobyłka

Wykonujemy nagrobki ze wszystkich dostępnych granitów na świecie

Kamień jest materiałem naturalnym posiadającym charakterystyczną specyfikację, w związku z tym przeprowadzamy prace z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i zgodnie ze sztuką rzemiosła, jakiej powinien przestrzegać dobry kamieniarz. Wołomin to lokalizacja naszego zakładu, w którym wykonujemy prace z zakresu obróbki kamienia z wysoką dokładnością i dbałością o szczegóły. Nieustannie się rozwijamy wdrażając nowoczesne rozwiązania umożliwiające uzyskiwanie coraz bardziej wymagających projektów. W naszych realizacjach stawiamy na kreatywność, która pozwala tworzyć prawdziwe arcydzieła. Dlatego w projektach cmentarnych, również w przypadku rodzinnych grobowców, wykorzystujemy materiały budowlane najlepszej klasy, a niemal 30-letnie doświadczenie pozwala nam na przygotowanie się do sprawnego i efektywnego przeprowadzenia montażu zamówienia nowoczesnego nagrobka. Ceny ustalane są indywidualnie na podstawie zastosowanego materiału, projektu oraz lokalizacji.

ZOBACZ REALIZACJE

nagrobki wołomin

Zapewniamy szeroki wybór materiałów najwyższej klasy w przystępnej cenie

Nasz zakład kamieniarski oferuje: granity, marmury, konglomeraty kwarcowe i marmurowe.

Doradzamy na każdym etapie współpracy

Wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom w dziedzinie kamieniarstwa budowlanego i dobieramy rozwiązania według oczekiwań klienta, również tego mniej „tradycyjnego”. Podczas naszej współpracy mogą liczyć Państwo na konsultacje specjalisty oraz dbałość o jak najlepsze wykonanie zamówienia zarówno na elementy budowlane jak i nagrobki. Zielonka podobnie jak Wołomin, to tutaj mogą Państwo z nami się skontaktować i uzyskać dokładny kosztorys prac związanych z profesjonalną obróbką kamienia.

ZOBACZ WIĘCEJ

Wyróżnia nas:

GWARANCJA 10 LAT

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu solidności wykonania usługi, przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnego poziomu ceny. Nasze realizacje obejmujemy 10-letnią gwarancją bez względu czy są to projekty budowlane czy nagrobki. Kobyłka, Zielona oraz inne miejscowości stanowią idealny przykład naszych wieloletnich realizacji, które są trwałe i niepowtarzalne.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jesteśmy gotowi zrealizować każdą Państwa indywidualną wizję, również nietypowe pomysły i inspiracje. Staramy się wychodzić naprzeciw współczesnym tendencjom i kierunkom rozwoju, łącząc najwyższą jakość i nowoczesne wzornictwo.

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Połączenie 30-letniego doświadczenia w pracach kamieniarskich i bogatego wyposażenia parku maszynowego powoduje, że jesteśmy w stanie usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów, których liczba rośnie z każdym dniem. Współpracując z licznymi przedsiębiorstwami jesteśmy także aktywnym i lojalnym partnerem biznesowym.

WYSPECJALIZOWANA KADRA

Nasi wieloletni pracownicy chętnie udzielą Państwu informacji i wskażą rozwiązanie najbardziej optymalne dla Państwa oczekiwań. W przypadku nagrobków oraz większych realizacji np. grobowców warto postawić na jakość. Znaczenie ma bowiem nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także trwałość wykonania produktu i stan materiału budowlanego.

W miejscach takich jak: Warszawa, Zielonka, Kobyłka, Wołomin i okolice - dojazd do Klienta oraz przeprowadzenie konsultacji jest całkowicie darmowe!

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

501 120 676

 
nagrobki zielonka